Udemy Premium Courses

4.7 out of 5
4.7
48 reviews on Udemy

Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie? Praca online

Zarabianie przez internet dla nieletnich i pełnoletnich. Praca freelancera. Pracuj zdalnie w domu przez Internet!
Instructor:
Szymon Owedyk
656 students enrolled
Polish
Jak zarabiać w Internecie jako niepełnoletni, student i pełnoletni
Jak pracować zdalnie w domu i podróży
Jak poprawnie rozliczać się z uzyskiwanych dochodów
Jak zarabiać przez Internet bez firmy i wystawiać klientom FV VAT
Jak pozyskiwać nowe źródła dochodów i zarabiać więcej
Jak optymalizować pracę zdalną i prowadzenie biznesu online
Jak korzystać z najlepszych serwisów dla freelancerów

Interesuje Cię praca zdalna w domu bądź w podróży? Praca dodatkowa bądź stała, dzięki której bez wkładu własnego i inwestycji, uda Ci się osiągać ciekawe dochody(od kilkuset do kilku tysięcy zł, a nawet więcej)? W takim razie poznaj możliwości, które daje praca freelancera. To idealna praca przez internet dla młodych, nieletnich, jak i studentów i osób pełnoletnich.

Jako freelancer pracujesz zdalnie i zarabiasz realizując różne usługi(jako grafik, programista, copywriter, projektant stron, tłumacz, specjalista od zadań biurowych, specjalista od fotografii i wideo). Dzięki temu dbasz o swoją przyszłość. Nawet, gdy wyjedziesz z kraju, to dalej możesz zarabiać przez Internet!

 

Twój instruktor od freelancingu, pracy zdalnej i biznesu online

Witaj, mam na imię Szymon. W wieku 17 lat(rok 2007) zacząłem zarabiać na pisaniu tekstów, jako tak zwany copywriter SEO. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w wielu popularnych serwisach dla copywriterów. Następnie samodzielnie pozyskiwałem klientów, współpracując z nimi na podstawie umów o dzieło i zlecenie bądź wystawiając im faktury jako freelancer(bez firmy). Następnie po blisko 10 latach pracy freelancera, założyłem własną działalność gospodarczą, aby dalej rozwijać swój biznes. W roku 2016 roku stworzyłem markę CopywriterExpert, realizującą różne usługi z zakresu marketingu(SEO, copywritingu i tworzenie stron). I od wielu lat jestem autorem popularnych kursów online, pewne z nich to prawdziwe bestsellery, dzięki którym uczę innych i sprawia mi to ogromną satysfakcję.

 

Podczas kursu „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie” dowiesz się:

  • kim dokładnie jest freelancer i jak można nim zostać
  • jak zacząć zarabiać przez Internet
  • gdzie założyć konto freelancera i jak zdobywać pierwszych klientów
  • z których serwisów dla freelancerów korzystać(otrzymasz całą listę i wskazówki)
  • jak wystawiać faktury jako freelancer bez firmy
  • jak pracować przez internet jako młoda osoba, student i osoba dorosła
  • jak zdobywać nowe źródła przychodów
  • BONUS: otrzymasz najlepsze narzędzia pomocne w pracy każdego freelancera
  • BONUS: cenne poradniki w formacie PDF dołączone do wielu wykładów + e-book podsumowujący ten kurs

Jako osoba młoda(13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat), student i osoba pełnoletnia(nawet gdy uważasz, że to już nie dla Ciebie), możesz pracować jako freelancer. Dzięki temu uzyskujesz wysokie dochody, nie musisz zakładać firmy, ponosisz małe koszty związane z podatkami i rozliczaniem się jako freelancer. W kursie tym dowiadujesz się od A do Z, jak wygląda praca freelancera i jak taką pracę zdalną sobie ułatwić, aby sprawiała przyjemność przez cały czas. Gwarantuję, że jest to możliwe, sam pracuję zdalnie i nie wyobrażam sobie innej opcji.

 

Jak zarabiać zdalnie? Gotowy serwis dla freelancerów

Nie wiem, czy wiesz, ale istnieje w Polsce specjalny serwis przygotowany dla freelancerów. Dzięki niemu można pozyskiwać zlecenia, a zarazem promować się jako freelancer. Poza tym w serwisie tym freelancerzy mogą zawierać legalne umowy ze swoimi klientami. To sprawia, że całą transakcją zajmuje się ten serwis, jak i opłaceniem wszelkich podatków, a my po prostu zajmujemy się wykonaniem pewnego zadania(pracy, którą otrzymaliśmy). Ten serwis działa od wielu lat i wysila się nie tylko w naszym kraju, ale zrobił także ekspansję na rynki zagraniczne. To sprawia, że jesteśmy w stanie pozyskiwać tam klientów także poza Polską i rozliczać się w innych walutach. Wszystko w pełni bezpieczne, a podczas kursu wyjaśnię Ci, że korzystanie z tego serwisu jest bardzo proste.

 

Biznes online pomysły

Szukasz pomysłu na siebie, swoją przyszłość, pracę? Skoro tak, to nie powinieneś wahać się zakupić ten kurs. Pomyśl, że już niedługo wykonujesz ciekawą pracę przez internet, zdalnie, w swoim domu czy nawet będąc gdzieś na wakacjach(na plaży jeśli chcesz). A co możesz robić? Tworzyć stron, grafiki, teksty, działać jako programista, tłumacz czy realizować inne usługi. Ty możesz znaleźć pomysł na siebie, a ten kurs freelancera na pewno Ci w tym pomoże!

 

Czy zarabianie przez internet bez inwestycji jest możliwe?

Tak, jest możliwe i ten kurs pokazujący, jak zarabiać w Internecie dokładnie Ci to udowodni. Jedyna inwestycja to Twój czas i wysiłek związany z przejściem tego szkolenia. Ale wiedz, że jest dużo praktyki, więc od razu poszczególne lekcje będziesz wprowadzał w życie. A to sprawi, że praca freelancera będzie Ci bliższa(i zaczniesz zarabiać online).

 

Wsparcie i kontakty

W tym kursie freelancera zawsze możesz liczyć na dostęp do wszystkich lekcji, w tym do nowych materiałów(na podstawie aktualizacji). To nie wszystko. Do instruktora masz możliwość kierować pewne pytania, tak by łatwiej było Ci sobie z wszystkim poradzić. Widzisz także pytania innych uczestników tego kursu i odpowiedzi, które im dostarczyłem. To wszystko na pewno sprawi, że opanujesz pracę freelancera i zarabianie przez Internet.

 

Nowa wiedzy i certyfikat

Poprzez ten kurs poszerzysz swoje horyzonty, a może nawet zmienisz swoją drogę zawodową, uzyskasz pracę dodatkową przez Internet bądź pracę stałą. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. A po ukończeniu tego kursu otrzymasz też certyfikat, który potwierdza Twoje nowe kwalifikacje.

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.7
4.7 out of 5
48 Ratings

Detailed Rating

Stars 5
24
Stars 4
18
Stars 3
6
Stars 2
0
Stars 1
0
587d0fbdc9ddeb43dd997ec1555d0cd1
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

10 hours on-demand video
1 article
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of Completion